Letos (2021) naše společnost: „Daflorn“ – výrobce prvního probiotika vodního původu na světě – úspěšně prošla auditem uznávané americké společnosti NQA a získala nejvyšší úroveň mezinárodní certifikace v oblasti potravin – FSSC 22 000! Tento certifikát je zárukou spolehlivosti a odpovědnosti vůči všem partnerům a uživatelům našich probiotik. Certifikace FSSC 22 000 by nebyla možná bez naší moderní nové výrobní základny pokrývající všechny globální požadavky na bezpečnost potravin. V naší nové výrobní základně budeme i nadále vytvářet probiotika Laktera s péčí o vaše zdraví a pohodlí!

Probiotika Laktera mají již košer certifikát vydaný rabínem Dr. Levingerem z Jeruzaléma. Slovo „košer“ v hebrejštině znamená vhodné, pohodlné. Po celém světě existují miliony lidí, kteří z různých důvodů dodržují požadavky stravovacích zákonů kašrutu. Některé z nich z důvodu náboženské víry a jiné s cílem zajistit, aby produkty, které konzumují, byly neustále pod kontrolou. Kašrut je proto často spojován s konceptem zdravého stravování. Celosvětově znamená certifikát Kosher vysoké hodnocení bezpečnosti a kvality potravin a doplňků výživy. Košer certifikát probiotik z rodiny Laktera je mezinárodně uznávaný.

Probiotika Laktera již mají certifikát Halal vydaný hlavním muftim muslimského vyznání v Bulharsku. Muslimové se obávají, zda jídlo, které konzumují, splňuje islámské náboženské principy a tradice, humanitární požadavky, hygienická kritéria a výrobní metody. Certifikace Halal není jen marketingovým modelem pro potraviny a doplňky, ale také důkazem, že jsou vysoce kvalitní a zdravé. Halal certifikát probiotik z rodiny Laktera platí po celém světě.

Přejít nahoru